Dane kontaktowe

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty obejmującej usługi dekarskie, usługi ciesielskie i budowlane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

DEKAR Marian Dudzik
tel 604-584-461
e-mail: janosik128@interia.pl

 

Kontakt

Nadawca:
e-mail:
Telefon:
Miasto:

Dane formularza pobierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem serwisu oraz uzyskania z ich wykorzystaniem dodatkowych informacji na temat oferowanych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz do ich edycji. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych przez serwis www.dahydekar.com.pl jest DEKAR Marian Dudzik. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wymienionego celu.

Polecamy krycie dachów, krycie na rąbek, wole oko, krycie karpiówka. Brygada dekarsko ciesielska Warszawa. Nasza specjalność to ciesielstwo, dekarstwo, ocieplanie dachów, remonty i naprawa dachów. Prowadzimy sprzedaż materiałów na dachy. Dekar Marian Dudzik dekarz, cieśla, dachy Warszawa, woj. mazowieckie. Działamy w całej Polsce ze szczególnym uwzględnieniem woj. mazowieckiego, miasta Warszawa i okolic.